Ücretsiz Saç Analizi

Dhi Tekniği
6 Ocak 2020
Saç Ekimi Sonuçları
26 Mayıs 2021

Ücretsiz Saç Analizi

Saç analizi çok önemlidir. Özellikle saçların güçsüzleştiği veya aniden dökülmeye başladığını hissettiğiniz anda saç analizi yaptırmak ve önlemlerini alarak saç dökülme sorunu için ilerlemeden çözüm aranabilir. İşte bu yüzden bizlerde ücretsiz saç analizi yapmaya başlamış bulunmaktayız. Saç ekim merkezi olarak İstanbul’da hizmet vermekte olsakta diğer tüm illerimizde saç sorunu yaşayanlara yardımcı olmaktayız.

Saçın ilk dökülmeye başladığı anı doğru tespit edip edip tamda bu sırada önlemlerin alınması gelecekte saç kaybının önüne geçecektir. Saçların kalıcı dökülmeye başlaması ile günlük saç dökülmesini ayırt edememek kalıcı saç dökülmesine sebebiyet vermektedir. Saç analizinin önemide burda devreye girmektedir. Çünkü normal günlük dökülmesi gereken saç sayısı ortalama 50-100 arasıdır. Zaten bu saçların da bir kısmı uyku sırasında olur ve her sabah yastığı kontrol ederek kendi kendinize bile saçların normal mi yoksa fazla mı döküldüğünü anlayabilirsiniz.

Her banyoda kafanın ilk şampuanla yıkanması ve ikinci şampuanla yıkanması arasında da saçların dökülüp dökülmediği, saçlar dökülüyor ve elinize geliyorsa birinci yıkama ve ikinci yıkama arasında ele gelen saç sayıları çok dikkate alınmalıdır. Evet ilk şampuanlandığında biraz fazla saç ele gelebilir. Bu zaten günlük dökülemesi beklenen saçlar olabilir. Ama asıl ikinci şampuanlamada halen fazla saç geliyorsa elinize burda dikkat edilmesi gerekiyor anlamında gelir.

Vücudumuz bizleri sürekli uyarmaktadır. Vücut kendi analizini kendi zaten yapar ve bizlere haber verir, önemli olan bizim bu analizleri doğru okumamızdır. En basitinden banyoda saçların fazla döküldüğünü hissettiğiniz anda hemen şampuan değişimi ile işe başlanmalı. Şampuan değişimi bile bazen saçları kurtarmaya yetebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir